Про нас

ІСТОРІЯ БРЕНДУ UKRAINIAN ROSE

Все почалося з саду.

Кожен бренд народжується з маленької ідеї, яка згодом опановує тебе настільки, що стає просто неможливим її не реалізувати. З’являється віра, що твій продукт зробить цей світ прекраснішим.

Ти знаєш, що попереду нелегкий шлях, але в тебе є команда, яка “горить” і вірить в ідею створення якісної української косметики - делікатесів для тіла на основі пелюсток троянд UKRAINIAN ROSE.

Юність.

Коли мені було 16 років, я подивилась фільм про Крістіана Діора, його будинок із садом, повним різноманітних квітів. Саме вони надихали знаменитого кутюр’є на створення образів та парфумів. Цей казковий сад закарбувався в моєму серці.

sad 600

Батьківський сад.

Якщо говорити про нашу сім’ю, то окрім того, що ми всі живемо сімейною справою у сфері послуг, ми ще й мікрофермери. Мої батьки - фанати саду та городу. За останні 15 років ми почали вирощувати органічні продукти не лише для своїх потреб, а й для наших виробництв.

Спочатку в нас було лише кілька десятків кущів, але за роки праці ми виростили цілий трояндовий сад.

Наше варення з пелюсток троянд (ружі) - хіт продажів в Україні, адже його смак та якість не мають навіть світових аналогів.

Карантин.

Через вимушений карантин у мене з’явилось багато вільного часу, більшість якого я проводила в саду, доглядала за кущами троянд та експериментувала на кухні.

Одного ранку, зібравши кілька жмень пелюсток зробила “трояндову воду” - саморобний лосьйон за рецептом моєї бабусі. Згадуючи сад та історію Діора, на хвилину відчула себе алхіміком-парфумером.

Лосьйон виявився настільки ароматним і тонізуючим, що вже за кілька днів його в мене почали замовляти найближчі подруги, які й наштовхнули мене на думку…

4lab 600

Делікатеси для тіла UKRAINIAN ROSE.

Я знала, що троянда - це джерело вітамінів та цілющих властивостей. І вирішила, чому б, на додаток до фірмового варення з ружі, не зробити лінійку делікатесів для тіла та обличчя на основі пелюсток троянд - українську якісну косметику, яка б не лише зачаровувала своїм ароматом, а й була поживною для шкіри, оздоровлювала та насичувала її.

Косметику, яка б гідно презентувала Україну та красу українок у світі!

Ласкаво прошу до нашого трояндового саду, що народжує та живить колекцію продуктів натурального догляду за шкірою UKRAINIAN ROSE - ДЕЛІКАТЕСИ ДЛЯ ТІЛА.

Колекція готується крафтовим методом у професійній лабораторії невеликими партіями, використовуючи свіжі, натуральні, органічні інгредієнти, високоефективні чисті формули, адаптовані до потреб всіх типів шкіри.

Розкішні текстури та аромати досягаються за допомогою екстракту пелюсток троянд, які ми збираємо та переробляємо вручну оригінальним методом, щоб створити унікальне відчуття - “від квітів троянди до вашої шкіри”.

З любов’ю, автор Маргарита Бойко.