Олійка сонцезахист SPF20 + шимер

ХІТ
212-20
1-201
212-19
1-202
212-18
500,00 грн
в наявності
Виробник: Ukrainian Rose
Артикул: shymer
Олійка шимер з захистом від сонця spf20 для обличчя та тіла - це ідеальний комплекс натуральних, органічних олій високої якості.

У їх склад входять такі необхідні для шкіри речовини, як каротиноїди, фітостерини, кераміди, вітаміни, лецитин, сквален, поліфеноли, також воски, протеїни та мікроелементи і це ще не весь перелік. Завдяки багатому біологічно активному складу олії відновлюють обмінні процеси в шкірі та відповідно її структуру, еластичність, суттєво уповільнюють процеси старіння та захищають від променів сонця.
Слід відмітити також вміст в оліях великої кількості природного вітаміну Е, що має активну протизапальну, антиоксидантну і регенеруючу дію. Ще одним важливим компонентом рослинних олій є вітамін F, який регулює клітинний обмін, покращує мікроциркуляцію крові та лімфи, нормалізує роботу сальних залоз.

Склад: мигдальна олія, олія макадамії, олія бавовни, оливкова олія, кокосова олія, рицинова олія, лляна олія, олія виноградних кісточок, соняшникова олія, арганова олія, ефірна олія троянди, вітамін Е, A, C, B.

Об'єм: 100мл

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення та 6 місяців після відкриття.

Спосіб використання: Нанесіть невелику кількість олійки, масажними рухами на зволожену і очищену шкіру.